Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (1165 entries)

en:  (opens in a new window)
hr: (otvara se u novom prozoru)

en:  and
hr:  i

en:  ask the site administrator to set a different Events URL slug.
hr: Zamoli administratora da postavi drugačiju stalnu vezu događanja

[ctx: "Create or Find Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
hr: Stvorite ili pronađite %s

[ctx: "Create or Find Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
hr: Stvorite ili pronađite %s

[ctx: "Find a Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
hr: Pronađi %1$s %2$s

[ctx: "Find an Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
hr: Pronađi %1$s %2$s

en: %1$d new image was scheduled for import. | %1$d new images were scheduled for import.
hr[0]: Zakazan je uvoz %1$d nove slike.
hr[1]: Zakazan je uvoz %1$d nove slike.
hr[2]: Zakazan je uvoz %1$d novih slika.

en: %1$s for %2$s - %3$s
hr: %1$s za %2$s - %3$s

en: %1$s from %2$s
hr: %1$s za %2$s

en: %1$s published. %2$sView %3$s
hr: Objavljeno je %1$s. %2$sPrikaz %3$s

en: %1$s restored to revision from %2$s
hr: %1$s je obnovljena prema reviziji od %2$s.

en: %d%% complete
hr: %d%% završeno

en: %s (post ID %d) created.
hr: %s (ID posta %d) je stvoren.

en: %s (post ID %d) updated.
hr: %s (ID posta %d) je ažuriran.

en: %s Categories
hr: %s Kategorije

en: %s Category
hr: %s kategorija

en: %s Category Link
hr: %s veza kategorije

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
hr: Svi %s

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
hr: Svi %s

en: %s Information
hr: %s informacija

en: %s Link
hr: %s veza

en: %s Name already exists
hr: %s mjesto s tim imenom već postoji.

en: %s Name:
hr: %s Ime:

en: %s Options
hr: %s opcije

en: %s Search and Views Navigation
hr: %s pretraga i navigacija pregleda

en: %s Settings
hr: Postavke %s

en: %s Views Navigation
hr: %s navigacija pogleda

en: %s Website
hr: %s Web-stranica

en: %s ago
hr: prije %s

en: %s draft updated.
hr: Skica %s je ažurirana.

en: %s from now
hr: %s od sada

en: %s item | %s items
hr[0]: %s stavka
hr[1]: %s stavke
hr[2]: %s stavki

en: %s must be an email address.
hr: %s mora biti adresa e-pošte.

en: %s must not be empty
hr: %s ne smije biti prazno

en: %s published privately.
hr: %s objavljeno privatno.

en: %s published.
hr: %s objavljen.

en: %s restored to revision from %s
hr: %s obnovljen prema reviziji od %s

en: %s reverted to draft.
hr: %s vraćeno u skicu.

en: %s saved.
hr: %s spremljeno.

en: %s scheduled.
hr: %s zakazano.

en: %s submitted.
hr: %s podnesen.

en: %s updated.
hr: %s ažurirano.

en: (click here for details)
hr: (za detalje kliknite ovdje)

en: + %d More | + %d More
hr[0]: +%d više
hr[1]: +%d više
hr[2]: +%d više

en: + Google Map
hr: Pogledaj na Google maps-u

en: 1 month
hr: 1 mjesec

en: 1 year
hr: 1 godina

en: 2 years
hr: 2 godine

[ctx: 2018 user survey]
en: <strong>The Events Calendar Annual Survey:</strong> share your feedback with our team—%1$s!
hr: <strong>Godišnji pregled Kalendara događaja:</strong> podijelite Vaše povratne informacije s našim timom—%1$s!

[ctx: 2018 user survey]
en: take the survey now
hr: ispunite anketu sada

en: 24 hours
hr: 24 sata

en: 3 months
hr: 3 mjeseca

en: 3 years
hr: 3 godine

en: 6 months
hr: 6 mjeseci

en: 72 hours
hr: 72 sata

en: 9 months
hr: 9 mjeseci

en: <b>%1$s</b> requires <b>PHP %2$s</b> or higher. | <b>%1$s</b> require <b>PHP %2$s</b> or higher.
hr[0]: <b>%1$s</b> zahtijeva <b>PHP %2$s</b> ili noviji.
hr[1]: <b>%1$s</b> zahtijeva <b>PHP %2$s</b> ili noviji.
hr[2]: <b>%1$s</b> zahtijeva <b>PHP %2$s</b> ili noviji.

en: A link to a particular %s category.
hr: Veza do određene %s kategorije.

en: A link to a particular %s.
hr: Veza do određenog %s.

en: A list of links to the term own, archive and parent REST URL
hr: Popis poveznica na pojam vlastiti, arhivski i nadređeni REST URL

[ctx: A message shown in the mobile version when a day without events is selected.]
en: There are no events on this day.
hr: Na današnji dan nema događanja.

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
en: There are no upcoming %1$s.
hr: Nema nadolazećih %1$s.

en: A problem stopped the time zone update process from completing. Please refresh and try again.
hr: Problem je spriječio da se dovrši promjena podataka o vremenskoj zoni. Molim osvježite stranicu i pokušajte ponovno.

en: A record already exists with these settings, %1$s.
hr: Već postoji zapis s ovim postavkama, %1$s.

en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hr: Potreban parametar nedostaje ili je ulazni parametar u pogrešnom formatu

en: A valid license key is required for support and updates
hr: Za podršku i ažuriranja potreban je valjani licencni ključ

en: A venue with the specified post ID does not exist.
hr: Mjesto održavanja s navedenim ID-om objave ne postoji.

en: A warning was generated while fetching the results from your import:
hr: Tijekom dohvaćanja rezultata iz vašeg uvoza generirano je upozorenje:

en: API Keys
hr: API ključevi

en: Activate %s
hr: Aktiviraj %s

en: Activate Block Editor for Events
hr: Aktivirajte Block uređivač za događaje

en: Activate Event Tickets
hr: Aktiviraj Event Tickets

en: Activate Plugin
hr: Aktiviraj dodatak

en: Active
hr: Aktivno

en: Add %s
hr: Dodati %s

en: Add Button Text
hr: Dodaj tekst gumba

en: Add Description...
hr: Dodaj opis ...

en: Add New
hr: Unesite novo

en: Add New %s
hr: Dodaj Novi %s

en: Add New %s Category
hr: Dodaj novu kategoriju %s

en: Add more sources
hr: Dodaj više izvora

en: Add recurring events
hr: Dodajte ponavljajuće događaje

en: Add to Google Calendar
hr: Dodaj u Google kalendar

en: Additional Functionality
hr: Dodatna funkcionalnost

en: Address:
hr: Adresa:

en: Adjust Appearance
hr: Prilagodite izgled

en: Adjust Label
hr: Podesite oznaku

en: Afghanistan
hr: Afganistan

en: Alaska
hr: Aljaska

en: Albania
hr: Albanija

en: Algeria
hr: Alžir

en: All
hr: Svi

en: All %s
hr: Svi %s

en: All %s Categories
hr: Sve %s kategorije

en: All Day
hr: Cijeli dan

en: All Day Event
hr: Cjelodnevno događanje

en: All Solutions
hr: Sva rješenja

en: All calendar and event pages
hr: Sve stranice kalendara i događaja

en: All data present within a CSV or ICS file and external URLs (for events, venues, organizers, and tickets)
hr: Svi podaci sadržani u CSV ili ICS datoteci i vanjski URL-ovi (za događaje, mjesta održavanja, organizatore i ulaznice)

en: All day
hr: Cijeli dan

[ctx: All day label for event]
en: All day
hr: Cijeli dan

en: All information (data) is retained in the local database indefinitely, unless otherwise deleted.
hr: Sve informacije (podaci) zadržavaju se u lokalnoj bazi podataka na neodređeno vrijeme, osim ako nisu izbrisane.

en: All items on this page were selected.
hr: Sve stavke na toj stranici su označene.

en: Allow event attendees to save their tickets to digital wallets.
hr: Omogućite sudionicima događaja da spreme svoje ulaznice u digitalne novčanike.

en: Already Installed
hr: Već instalirano

en: An Array containing the lineage of where this organizer comes from, this should not change after the organizer is created.
hr: Niz koji sadrži podrijetlo odakle dolazi ovaj organizator, to se ne smije mijenjati nakon što je organizator stvoren.

en: An array of each component of the event end date
hr: Niz svake komponente datuma završetka događaja

en: An array of each component of the event end date in UTC time
hr: Niz svake komponente datuma završetka događaja u UTC vremenu

en: An array of each component of the event start date
hr: Raspon svake komponente početka datuma događaja

en: An array of each component of the event start date in UTC time
hr: Niz svake komponente početnog datuma događaja u UTC vremenu

en: An event category with the specified term ID does not exist.
hr: Kategorija događaja s navedenim ID-om termina ne postoji.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (12-hour) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
hr: Događaj koji ima vrijednost meta objave od `%s` (12 sati) nije važeći. Provjerite je li od 1 do 12.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (24-hour) is not valid. Make sure it is from 0 to 23.
hr: Događaj koji ima vrijednost meta objave od `%s` sata (24 sata) nije važeći. Provjerite je li od 0 do 23.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (am/pm) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
hr: Događaj koji ima vrijednost meta objave od `%s` sata (am / pm) nije važeći. Provjerite je li od 1 do 12.

en: An event having a post meta value of `%s` meridian is not valid. Make sure it is either `am` or `pm`, or remove it entirely if using the 24-hour format.
hr: Događaj koji ima meta vrijednost objave od `%s` meridijana nije važeći. Uvjerite se da je ili `am` ili `pm` ili ga potpuno uklonite ako koristite 24-satni format.

en: An event having a post meta value of `%s` minutes is not valid. Make sure it is from 0 to 59.
hr: Događaj koji ima meta vrijednost objave od `%s` minuta nije važeći. Provjerite je li od 0 do 59.

en: An event tag with the specified term ID does not exist.
hr: Oznaka događaja s navedenim ID-om pojma ne postoji.

en: An event with the specified ID does not exist.
hr: Događaj s navedenim ID-om ne postoji.

en: An organizer with the specified event does not exist.
hr: Organizator s navedenim događajem ne postoji.

en: Andorra
hr: Andora

en: Antarctica
hr: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
hr: Antigua i Barbuda

en: Apply
hr: Primijeni

en: Apr
hr: tra

en: April
hr: travanj

en: Armenia
hr: Armenija

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
hr: Zamoli administratora da uredi %s slug

en: Asynchronous
hr: Asinkron

en: Aug
hr: kol

en: August
hr: kolovoz

en: Australia
hr: Australija

en: Austria
hr: Austrija

en: Automated emails optimized for virtual events
hr: Automatizirane e-adrese optimizirane za virtualne događaje

en: Automatically import your events
hr: Automatski uvezite svoje događaje

en: Available %s
hr: Dostupan %s

en: Average Number of Attendees per Event
hr: Prosječan broj posjetioca po događaju

en: Azerbaijan
hr: Azerbajdžan

en: Background Color
hr: Boja pozadine

en: Beautiful display options for your favorite photos.
hr: Prekrasne mogućnosti prikaza za vaše omiljene fotografije.

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Bosnia and Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina

en: Browse Extensions
hr: Pregled ekstenzija

en: Bulgaria
hr: Bugarska

en: Button Color
hr: Boja gumba

en: By date range
hr: Po rasponu datuma

en: By number of events
hr: Po broju događaja

en: C&ocirc;te d'Ivoire
hr: Obala Bjelokosti

en: CSV File
hr: CSV datoteka

en: CSV File Formatting and Examples
hr: Oblikovanje i primjeri CSV datoteke

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Calendar of %s
hr: Kalendar od %s

en: Calendar powered by %s
hr: Kalendar pokreće %s

en: Calendars, ticketing, and powerful WordPress tools to manage your events from start to finish.
hr: Kalendari, ulaznice i moćni WordPress alati za upravljanje događajima od početka do kraja.

en: California
hr: Kalifornija

en: Cambodia
hr: Kambodža

en: Cameroon
hr: Kamerun

en: Canada
hr: Kanada

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cannot look for Terms without a taxonomy
hr: Nije moguće tražiti pojmove bez taksonomije

[ctx: Capitalized label for the event website link.]
en: View %s Website
hr: Pogledajte web stranicu %s

[ctx: Capitalized label for the organizer website link.]
en: View %s Website
hr: Pogledajte web stranicu %s

[ctx: Capitalized label for the venue website link.]
en: View %s Website
hr: Pogledajte web stranicu %s

en: Category
hr: Kategorija

en: Category:
hr: Kategorija:

en: Cayman Islands
hr: Kajmanski Otoci

en: Certain data may be exported or removed upon users’ requests via the existing Exporter or Eraser. Please note, however, that several “edge cases” exist in which we are unable to perfect the gathering and export of all data for your end users. We suggest running a search in your local database, as well as within the WordPress Dashboard, in order to identify all data collected and stored for your specific user requests.
hr: Određeni podaci mogu se izvesti ili ukloniti na zahtjev korisnika putem postojećeg Izvoznika ili Brisala. Međutim, imajte na umu da postoji nekoliko “rubnih slučajeva” u kojima ne možemo usavršiti prikupljanje i izvoz svih podataka za Vaše krajnje korisnike. Predlažemo da pokrenete pretraživanje u vašoj lokalnoj bazi podataka, kao i u WordPress nadzornoj ploči, kako biste identificirali sve prikupljene i pohranjene podatke za vaše specifične zahtjeve korisnika.

en: Change "Events" to "Webinars," or "Venues" to "Livestream," or "Organizers" to "Hosts." Tailor your calendar for virtual events and meetings.
hr: Promijenite "Događaji" u "Vebinari" ili "Mjesta" u "Prijenos uživo" ili "Organizatori" u "Domaćini". Prilagodite svoj kalendar za virtualne događaje i sastanke.

en: Check out our %s for developers.
hr: Pogledajte naše %s za programere.

en: Check out our suite of add-ons
hr: Pogledajte naš paket dodataka

en: Check out the guide
hr: Pogledajte vodič

en: Check your license key
hr: Provjerite svoju licencu

en: Chile
hr: Čile

en: China
hr: Kina

en: Choose File
hr: Izaberite datoteku

en: Choose File:
hr: Odaberite datoteku:

en: Choose a CSV file
hr: Izaberite CSV datoteku

en: Christmas Island
hr: Božićni otok

en: City:
hr: Grad:

en: Clear
hr: Očisti

en: Clear Selection.
hr: Ukloni odabir.

en: Click here
hr: Kliknite ovdje

en: Collectivity of Saint Martin
hr: Prekomorska zajednica Svetog Martina

en: Colombia
hr: Kolumbija

en: Comoros
hr: Komori

en: Completed!
hr: Završeno!

en: Configure Settings
hr: Konfigurirajte postavke

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Confirm your upgrade
hr: Potvrdite nadogradnju

en: Congo
hr: Kongo

en: Congo, Democratic Republic of the
hr: Kongo, Demokratska Republika

en: Connect to Eventbrite
hr: Spojite se na Eventbrite

en: Connect to Meetup
hr: Povežite se s Meetupom

en: Content Type:
hr: Vrsta sadržaja:

en: Continue Reading
hr: Nastavi čitati

en: Cook Islands
hr: Cookovo Otočje

en: Copy to clipboard
hr: Kopiraj u međuspremnik

en: Cost:
hr: Cijena:

en: Costa Rica
hr: Kostarika

en: Could not save %s.
hr: Nemoguće pohraniti %s

en: Country:
hr: Država:

en: Create New %s
hr: Kreiraj novi %s

en: Create a strong call-to-action for attendees to "Join Webinar" instead of only sharing a website address.
hr: Stvorite snažan poziv na akciju za sudionike da se "pridruže webinaru", umjesto da dijele samo adresu web mjesta.

en: Create an Event
hr: Stvorite događaj

en: Create or Find a Venue
hr: Stvorite ili pronađite mjesto održavanja

en: Create or Find an Organizer
hr: Stvorite ili pronađite organizatora

en: Create, run and manage Event Aggregator imports.
hr: Stvaranje, pokretanje i upravljanje uvozom Event Aggregator-a.

en: Create: <%= term %>
hr: Stvori: <%= term %>

en: Created:
hr: Kreirano:

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
hr: Hrvatska

en: Cron-based
hr: Temeljeno na Cronu

en: Cuba
hr: Kuba

[ctx: Currency table of contents link.]
en: Currency
hr: Valuta

en: Current Page
hr: Trenutna stranica

en: Custom
hr: Prilagođen

en: Custom Color
hr: Prilagođena boja

en: Custom Venue Links
hr: Prilagođene veze na mjesto događaja

en: Custom field deleted.
hr: Posebno polje obrisano.

en: Custom field updated.
hr: Posebno polje ažurirano.

[ctx: Customizer static front page setting]
en: Main %s Page
hr: Glavna %s stranica

en: Cyprus
hr: Cipar

en: Czech Republic
hr: Češka

en: Date
hr: Datum

[ctx: Date & Time table of contents link.]
en: Date & Time
hr: Datum i vrijeme

en: Date out of range.
hr: Datum izvan dometa.

en: Date:
hr: Datum:

en: Day
hr: Dan

[ctx: Day hover color setting label.]
en: Day Hover
hr: Držati miš iznad dana

en: Dec
hr: pro

en: December
hr: prosinac

en: Default
hr: Zadano

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
hr: Trajno obriši &#8220;%s&#8221;

en: Delete Permanently
hr: Trajno izbrisati

en: Delete this
hr: Izbriši ovo

en: Deletes a venue and returns its data
hr: Briše mjesto održavanja i vraća njegove podatke

en: Deletes an event and returns its data
hr: Briše događaj i vraća njegove podatke

en: Deletes an event category and returns its data
hr: Briše kategoriju događaja i vraća njezine podatke

en: Deletes an event tag and returns its data
hr: Briše oznaku događaja i vraća njezine podatke

en: Deletes an organizer and returns its data
hr: Briše organizatora i vraća njegove podatke

en: Denmark
hr: Danska

en: Details
hr: Detalji

en: Dig deeper
hr: Zaronite dublje

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Disclaimer:
hr: Izjava o odricanju odgovornosti:

en: Disconnect
hr: Odspoji

en: Display
hr: Zaslon

en: Do Not Import
hr: Nemoj uvesti

en: Do more with Eventbrite Tickets
hr: Učinite više s Eventbrite ulaznicama

en: Do not limit (not recommended)
hr: Ne ograničuj (ne preporučuje se)

en: Dominican Republic
hr: Dominikanska Republika

en: Done
hr: Gotovo

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Download .ics file
hr: Preuzmi ICS datoteku

en: Download log
hr: Preuzmi zapisnik

en: Download our Events Gutenberg extension and start using the block editor on your events!
hr: Preuzmite naše Gutenberg Events proširenje i počnite koristiti uređivač blokova na svojim događajima!

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Edit %s Category
hr: Uredi %s kategoriju

en: Edit Venue
hr: Uređivanje lokacije

en: Edit the %s slug
hr: Uredite %s slug

en: Egypt
hr: Egipat

en: Email
hr: E-mail

en: Email and checkout integration
hr: Integracija e-pošte i naplate

en: Email notifications
hr: Email obavijesti

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Empty data set for this dropdown
hr: Nema upisanih podataka za ovaj padajući izbornik

en: Enable Maps
hr: Omogući karte

en: End Date
hr: Datum kraja

en: End:
hr: Kraj:

en: English
hr: Engleski

en: Ensure result set exclude specific IDs
hr: Osigurajte da skup rezultata isključuje određene ID-ove

en: Enter Keyword. Search for %s by Keyword.
hr: Unesite ključnu riječ. Pretražite %s prema ključnoj riječi.

en: Enter the url for the calendar, website, or event you would like to import. Event Aggregator will attempt to import events at that location.
hr: Unesite URL za kalendar, web-stranicu ili događaj koji želite uvesti. Event Aggregator pokušat će uvesti događaje na toj lokaciji.

en: Equatorial Guinea
hr: Ekvatorska Gvineja

en: Eritrea
hr: Eritreja

en: Error
hr: Greška

en: Estonia
hr: Estonija

en: Ethiopia
hr: Etiopija

en: Event
hr: Događaj

en: Event Add-Ons
hr: Dodatci za Događanje

en: Event Aggregator server has blocked your request. Please try your import again later or contact support to know why.
hr: Poslužitelj za Event Aggregator blokirao je vaš zahtjev. Pokušajte ponovno uvesti kasnije ili kontaktirajte podršku kako biste saznali zašto.

en: Event Aggregator will try to fetch %s events starting from the current date or the specified date;
hr: Event Aggregator pokušat će dohvatiti događaje %s počevši od trenutnog datuma ili određenog datuma;

en: Event Allow Comments
hr: Dozvoli komentare događaja

en: Event Blocks
hr: Blokovi događaja

en: Event Categories
hr: Kategorije događaja

en: Event Category
hr: Kategorija događaja

en: Event Cost
hr: Cijena događanja

en: Event Currency Position
hr: Položaj valute za događanje

en: Event Currency Symbol
hr: Simbol valute za događanje

en: Event Date and Time
hr: Datum i vrijeme događaja

en: Event Date:
hr: Datum događaja:

en: Event Dates
hr: Datum događaja:

en: Event Description
hr: Opis

en: Event Details Background Color
hr: Boja pozadine detalja o događaju

en: Event End Date
hr: Datum kraja događanja

en: Event End Time
hr: Vrijeme kraja događanja

en: Event Excerpt
hr: Sažetak događaja

en: Event Featured Image
hr: Istaknuta slika događanja

en: Event Name
hr: Ime događanja

en: Event Organizer
hr: Organizator događanja

en: Event Organizer Name(s) or ID(s)
hr: Naziv(i) organizatora ili ID(i)

en: Event Organizers
hr: Organizatori događaja

en: Event Show Map
hr: Prikaži mapu događanja

en: Event Show Map Link
hr: Prikaži link na mapu događanja

en: Event Start Date
hr: Datum početka događanja

en: Event Start Time
hr: Vrijeme početka događanja

en: Event Sticky in Month View
hr: Istakni događaj u mjesečnom prikazu

en: Event Tags
hr: Oznake događanja

en: Event Time Zone
hr: Vremenska zona

en: Event Title
hr: Naslov događaja

en: Event Venue
hr: Mjesto održavanja događaja

en: Event Venue Name
hr: Ime mjesta događanja

en: Event Website
hr: Web stranica događanja

en: Event information: website, cost, description, date, time, image
hr: Informacije o događaju: web-stranica, cijena, opis, datum, vrijeme, slika

en: Event, Venue, and Organizer Information
hr: Informacije o događaju, mjestu održavanja i organizatoru

en: Eventbrite Import Settings
hr: Uvezi postavke za Eventbrite

en: Eventbrite Ticket information: name, description, cost, type, quantity
hr: Eventbrite informacije o ulaznici: ime, opis, cijena, vrsta, količina

en: Events
hr: Događaji

en: Events Happening Now
hr: Događaji koji se događaju sada

en: Events should be assigned one of the specified organizer IDs
hr: Događajima treba dodijeliti jedan od navedenih ID-ova organizatora

en: Events should be assigned one of the specified venue IDs
hr: Događaji trebaju biti dodijeljeni jednom od navedenih ID-ova mjesta događanja

en: Events should be filtered by their featured status
hr: Događaji bi trebali biti filtrirani prema istaknutom statusu

en: Events should be filtered by their post_parent being the specified one.
hr: Događaji bi trebali biti filtrirani tako da njihova matična_objava bude određena.

en: Events should contain the specified string in the title or description
hr: Događaji trebaju sadržavati navedeni string u naslovu ili opisu

en: Events that end after the specified date
hr: Događaji koji završavaju nakon određenog datuma

en: Events that end before the specified date
hr: Događaji koji završavaju prije određenog datuma

en: Events that end on the specified date
hr: Događaji koji završavaju na određeni datum

en: Events that start on the specified date
hr: Događaji koji počinju na određeni datum

en: Events will be imported with the same timezone as defined on eventbrite.com. You can make use of The Events Calendar's
hr: Događaji će biti uvezeni u istoj vremenskoj zoni kao što je definirano na eventbrite.com. Možete koristiti Kalendar događanja

en: Existing calendar customizations will be overridden.
hr: Postojeće prilagodbe kalendara bit će poništene.

en: Existing theme overrides that may need revision:
hr: Premoštenja postojeće teme koja možda treba pregledati:

en: Export %s
hr: Izvoz %s

en: Export Events
hr: Preuzmi događaje

en: Extensions
hr: Dodaci

en: FREE
hr: BESPLATNO

en: Failed to import record in row %d.
hr: Uvoz zapisa u retku %d nije uspio.

en: Feature Event
hr: Izdvojeni događaj

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Featured Highlight Color
hr: Boja koja će biti prikazana

en: Feb
hr: velj

en: February
hr: veljača

en: Fetch source event's settings (e.g. Show Maps Link or Sticky in Month View) when importing from another site using The Events Calendar.
hr: Dohvatite postavke izvornog događaja (npr. prikaži poveznicu karte ili ljepljivi u mjesečnom prikazu) prilikom uvoza s druge web-stranice pomoću Kalendara događaja.

en: Field ID:
hr: ID polja

en: Filters
hr: Filteri

en: Find %s
hr: Pretraži %s

en: Find a Venue
hr: Pronađite mjesto održavanja

en: Find an Organizer
hr: Pronađite organizatora

en: Finland
hr: Finska

en: First page
hr: Prva stranica

en: Flexible ticket formats
hr: Fleksibilni formati ulaznica

en: For classic editor
hr: Za klasični urednik

en: For displayed URLs
hr: Za prikazane URL-ove

en: For the best results, import venue and organizer files before importing event files.
hr: Za najbolje rezultate uvezite datoteke mjesta i organizatora prije uvoza datoteka događaja.

en: France
hr: Francuska

en: Free
hr: Besplatno

en: Free extensions to power up your plugins
hr: Besplatna proširenja za pokretanje dodataka

en: Fri
hr: pet

en: Friday
hr: Petak

en: From registration to attendance history, view every step of the event lifecycle with this HubSpot integration.
hr: Od registracije do povijesti posjećenosti, pregledajte svaki korak životnog ciklusa događaja s ovom HubSpot integracijom.

en: General
hr: Osnovno

en: Germany
hr: Njemačka

en: Getting Started Guide
hr: Vodič za početak rada

en: Ghana
hr: Gana

en: Go to WordPress Updates page
hr: Idi na stranicu s WordPress nadogradnjama

en: Go to plugins page
hr: Idi na stranicu s dodacima

en: Google Calendar
hr: Dodaj u Google kalendar

en: Greece
hr: Grčka

en: Greenland
hr: Grenland

en: Hello,
hr: Zdravo,

en: Help
hr: Pomoć

en: Helpful Resources
hr: Korisni resursi

en: Hide Event From Event Listings
hr: Sakrij događaj s popisa događaja

en: Hide and Ignore &#8220;%s&#8221;
hr: Sakrij i zanemari &#8220;%s&#8221;

en: How Long You Retain this Data
hr: Koliko dugo zadržavate ove podatke

en: Hungary
hr: Mađarska

en: Hybrid
hr: Hibrid

en: I'm not ready
hr: Nisam spreman

en: Iceland
hr: Island

en: If required the commands will use the API keys and licenses set for the current site.
hr: Ako je potrebno, naredbe će koristiti API ključeve i licence postavljene za trenutnu web-stranicu.

en: If you create, submit, import, save, or publish Event, Venue, or Organizer information, such information is retained in the local database:
hr: Ako stvarate, šaljete, uvozite, spremate ili objavljujete informacije o događaju, mjestu održavanja ili organizatoru, takve informacije ostaju u lokalnoj bazi podataka:

en: If you do not add your own API key, the built-in API key will always populate this field and some map-related functionality will be limited
hr: Ako ne dodate vlastiti API ključ, ugrađeni API ključ uvijek će popuniti ovo polje, a neke funkcionalnosti povezane s mapom bit će ograničene

en: If you have any template overrides, custom calendar CSS, or other code customizations to your calendar, those modifications will be overridden by the new designs.
hr: Ako u kalendaru imate poništavanje predložaka, prilagođeni CSS kalendara ili druga prilagođavanja koda, nove će izvedbe poništiti te izmjene.

en: If you have extended our plugin(s) to send data to a third-party service such as Eventbrite, Google Maps, or PayPal, user information may be passed to these external services. These services may be located abroad.
hr: Ako ste proširili naše dodatke za slanje podataka na uslugu treće strane, kao što su Eventbrite, Google karte ili PayPal, informacije o korisniku mogu se proslijediti tim vanjskim uslugama. Te se usluge mogu nalaziti u inozemstvu.

en: If you like %1$sEvent Tickets%2$s please leave us a %3$s. It takes a minute and it helps a lot.
hr: Ako vam se sviđa %1$sUlaznice%2$s, ostavite nam %3$s. Potrebna vam je minuta i puno nam pomaže.

en: If you want to stop and clear current asynchronous import processes %1$s.
hr: Ako želite zaustaviti i izbrisati trenutne asinkrone uvozne procese %1$s.

en: Image Widget Plus
hr: Widget za slike Plus

en: Import
hr: Uvezi

en: Import Date Range Limit
hr: Uvezite ograničenje raspona datuma

en: Import Event Settings
hr: Uvezi postavke događaja

en: Import Limit Type
hr: Vrsta ograničenja uvoza

en: Import Process System
hr: Sustav uvoza procesa

en: Import Quantity Limit
hr: Ograničenje količine uvoza

en: Import Source
hr: Uvoz izvora

en: Import events directly from your connected Eventbrite.com account or from a public Eventbrite.com URL.
hr: Uvezite događaje izravno sa spojenog Eventbrite.com računa ili s javnog Eventbrite.com URL-a .

en: Import from Eventbrite
hr: Uvoz iz Eventbrite-a

en: Import from Eventbrite URL
hr: Uvoz iz Eventbrite URL-a

en: Import from your Eventbrite account
hr: Uvezite sa svog Eventbrite računa

en: Import origin data (URL from where events are being imported—such as Eventbrite, MeetUp, other compatible URL sources, and more, which can include similar or same data as listed above)
hr: Uvezite podatke o podrijetlu (URL s mjesta uvoza događaja - kao što su Eventbrite, MeetUp, drugi kompatibilni URL-ovi i još mnogo toga, koji mogu sadržavati slične ili iste podatke kao što je navedeno gore)

en: Importing Calendar Data From a CSV File
hr: Uvoz podataka kalendara iz CSV datoteke

en: Importing Events, Venues, and Organizers:
hr: Uvoz događaja, mjesta održavanja i organizatora:

en: In a location
hr: Na mjestu

en: Include events with one of the post IDs specified in the array of CSV list, date filters will be ignored.
hr: Obuhvati događaje s jednim od ID-ova objava navedenim u nizu CSV popisa, filtriranje datuma će se zanemariti.

en: Includes
hr: Uključuje

en: India
hr: Indija

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
hr: Informacije o nedavnim promjenama predloška i premoštenjima na koje je možda utjecano su pružene ispod.

en: Install %s
hr: Instaliraj %s

en: Install Event Tickets
hr: Instaliraj Event Tickets

en: Integrated with your events on Eventbrite
hr: Integrirano s vašim događajima na Eventbriteu

en: Invalid Eventbrite URL
hr: Nevažeći Eventbrite URL

en: Invalid Facebook URL
hr: Nevažeći Facebook URL

en: Invalid Meetup URL
hr: Nevažeći URL za Meetup

en: Invalid field type specified
hr: Postavljen nevažeći tip polja

en: Israel
hr: Izrael

en: Italy
hr: Italija

en: Jan
hr: sij

en: January
hr: siječanj

en: Join our Facebook Group today!
hr: Pridružite se našoj Facebook grupi još danas!

en: Jul
hr: srp

en: July
hr: srpanj

en: Jump to the %1$snext upcoming %2$s%3$s.
hr: Preskoči na %1$ssljedeća nadolazeća %2$s%3$s.

en: Jun
hr: lip

en: June
hr: lipanj

en: Keep this list of links on hand and stay subscribed to receive tips and tricks about The Events Calendar products.
hr: Neka vam ovaj popis veza bude pri ruci i ostanite pretplaćeni da biste primali savjete i trikove o proizvodima The Events Calendar.

en: Keyword(s)
hr: Ključne riječi

en: Kuwait
hr: Kuvajt

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent
hr: Prozirno.

[ctx: Label for option to leave white (default).]
en: White
hr: Bijela

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Custom
hr: Prilagođeno

[ctx: Label for the Filters tab.]
en: Filters
hr: Filteri

[ctx: Label for the Map View checkbox.]
en: Map
hr: Karta

[ctx: Label for the Week View checkbox.]
en: Week
hr: Tjedan

[ctx: Label for tooltip background color setting.]
en: Event Preview Background
hr: Pozadina pregleda događaja

en: Last page
hr: Zadnja stranica

en: Latest Past %s
hr: Nadolazeća %s

en: Latvia
hr: Latvija

en: Learn more
hr: Saznajte više

en: Learn more about the upgrade
hr: Saznajte više o nadogradnji

en: Learn more.
hr: Saznaj više.

en: Lebanon
hr: Libanon

en: Let's go!
hr: Krenimo!

en: Libya
hr: Libija

en: License Key
hr: Licencni ključ

en: License key(s) updated.
hr: Licencni ključ ažuriran.

en: Licenses
hr: Licence

en: Liechtenstein
hr: Lihtenštajn

en: Limit result set to specific IDs
hr: Ograniči skup rezultata na određene ID-ove

en: Limit result set to terms assigned to a specific event (an alias of the "post" parameter)
hr: Ograničite skup rezultata na pojmove dodijeljene određenom događaju (pseudonim parametra "objave")

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent
hr: Ograničite skup rezultata na pojmove dodijeljene određenom roditelju

en: Limit result set to terms assigned to a specific post
hr: Ograničite skup rezultata na pojmove dodijeljene određenj objavi

en: Limit result set to terms with a specific slug
hr: Ograniči skup rezultata postavljen na pojmove s određenim slugom

en: Limit results to those matching a string
hr: Ograničite rezultate na one koji odgovaraju stringu

en: Limit the number of imported events by number, date range, or not at all; on slower websites this may impact the success of imports. Selecting a shorter time period or a smaller number of events may improve results.
hr: Ograničite broj uvezenih događaja prema broju, rasponu datuma ili uopće ne; na sporijim web-stranicama to može utjecati na uspjeh uvoza. Odabir kraćeg vremenskog razdoblja ili manji broj događaja može poboljšati rezultate.

en: Limited connectivity with Eventbrite
hr: Ograničena povezanost s Eventbrite-om

en: Link Directly to Webinar
hr: Povežite izravno na webinar

en: Links
hr: Poveznice

en: Lithuania
hr: Litva

en: Loading view.
hr: Učitavanje pogleda.

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Location
hr: Lokacija

en: Location:
hr: Lokacija

en: Log into Eventbrite
hr: Prijavite se u Eventbrite

en: Log into Facebook
hr: Prijava na Facebook

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
hr: Tražite dodatnu funkcionalnost, uključujući ponavljajuće događaje, prodaju ulaznica, javno prijavljene događaje, nove prikaze i još mnogo toga?

en: Looks like you are using Gutenberg on this WordPress installation. %1$s
hr: Izgleda da koristite Gutenberg u ovoj WordPress instalaciji. %1$s

en: Luxembourg
hr: Luksemburg

en: Main date and time display on views and single event pages
hr: Glavni prikaz datuma i vremena na prikazima i stranicama pojedinačnih događaja

en: Make it simple for your attendees to save and find their tickets.
hr: Olakšajte svojim sudionicima spremanje i pronalaženje ulaznica.

en: Manage
hr: Upravljanje

en: Mar
hr: ožu

en: March
hr: ožujak

en: May
hr: svibanj

en: Merge Duplicates
hr: Spoji duplikate

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Migrating events from another calendar?
hr: Migriranje događaja iz drugog kalendara?

en: Missing data source for this dropdown
hr: Nedostaje izvor podataka za padajući izbornik

en: Missing required fields in row %d.
hr: Nedostaju obavezna polja u retku %d.

en: Mon
hr: pon

en: Monaco
hr: Monako

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Montenegro
hr: Crna Gora

en: Month View
hr: Pregled mjeseca

en: More...
hr: Više...

en: Morocco
hr: Maroko

en: Move to trash events older than
hr: Premjesti u smeće starije od

en: Multi-Image Support
hr: Podrška za više slika

en: My %s
hr: Moj %s

en: Need a language other than English? We've got you covered here.
hr: Trebate jezik koji nije engleski? Imamo ga.

en: Need assistance? You can find more information here:
hr: Trebate pomoć? Više informacija možete pronaći ovdje:

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Network
hr: Mreža

en: Network Settings
hr: Mrežne postavke

en: New %s
hr: Novi %s

en: New %s Category Name
hr: Naziv nove %s kategorije

en: New Zealand
hr: Novi Zeland

en: New to The Events Calendar? Here's everything you need to get started.
hr: Novi ste u The Events Calendar? Tu je sve što vam je potrebno za početak.

en: Next
hr: Sljedeće

en: Next %1$s
hr: Sljedeći %1$s

en: Next Day
hr: Sljedeći dan

en: Next day
hr: Sljedeći dan

en: Next month
hr: Sljedeći mjesec

en: Next page
hr: Sljedeća stranica

en: No
hr: Ne

en: No %s found
hr: %s ne postoji

en: No %s found in Trash
hr: U smeću nije pronađen %s

en: No asynchronous queue processes to clear.
hr: Nema procesa asinkronog reda za brisanje.

en: No checkbox options specified
hr: Nije odabrana niti jedna opcija

en: No default category
hr: Nema osnovne kategorije

en: No description provided
hr: Nema opisa

en: No event tags match the query or the requested page was not found.
hr: Oznake događaja ne odgovaraju upitu ili tražena stranica nije pronađena.

en: No file chosen
hr: Datoteka nije odabrana

en: No importer defined for %s
hr: Nije definiran uvoznik za %s

en: No notable changes detected
hr: Nisu primjenjene promjene

en: No notable template changes detected.
hr: Nisu primijećene promjene predloška.

en: No radio options specified
hr: Nije odabrana niti jedna opcija

en: No saved %s exists.
hr: Ne postoji spremljeni %s.

en: No select options specified
hr: Nije odabrana niti jedna opcija

en: No upcoming Eventbrite events found.
hr: Nema nadolazećih Eventbrite događaja.

en: None
hr: Nijedan

en: None of your settings were saved. Please try again.
hr: Vaše postavke nisu spremljene. Molimo pokušajte ponovo.

en: Norway
hr: Norveška

en: Nov
hr: stu

en: November
hr: studeni

en: Number of Ticketed Events
hr: Broj događaja s ulaznicama

en: Numeric Array
hr: Numerički niz

en: Oct
hr: lis

en: October
hr: listopad

en: Okay
hr: U redu

en: Once Every 30 Mins
hr: Jednom svakih 30 min

en: One calendar. Countless ways to make it your own.
hr: Jedan kalendar. Bezbroj načina da ga napravite svojim.

en: One month
hr: Jedan mjesec

en: One more thing left to do...
hr: Preostala je još jedna stvar...

en: One week
hr: Jedan tjedan

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Eventbrite on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
hr: Jednokratni uvozi obuhvaćaju sve trenutačno popisane događaje, dok zakazani uvozi automatski hvataju nove događaje i ažuriranja iz Eventbrite-a prema zadanom rasporedu. Pojedinačni događaji mogu se dodati putem jednokratnog uvoza.

en: Ongoing
hr: U tijeku

en: Only errors
hr: Samo pogreške

en: Order sort attribute ascending or descending
hr: Sortiraj atribut narudžbe uzlazno ili silazno

en: Organizer
hr: Organizator

en: Organizer Description
hr: Opis organizatora

en: Organizer Email
hr: Email organizatora

en: Organizer Featured Image
hr: Istaknuta slika organizatora događanja

en: Organizer Name
hr: Ime organizatora

en: Organizer Phone
hr: Telefonski broj organizatora

en: Organizer Website
hr: Website organizatora

en: Organizer information: name, phone, website, email
hr: Informacije o organizatoru: naziv, telefon, web-strainca, e-pošta

en: Organizers
hr: Organizatori

en: Organizers should be related to this event
hr: Organizatori bi trebali biti povezani s ovim događajem

en: Organizers should contain the specified string in the title, description or custom fields
hr: Organizatori trebaju sadržavati navedeni string u naslovu, opisu ili prilagođenim poljima

en: Organizers should have events associated to them
hr: Organizatori bi trebali imati događaje povezane s njima

en: Organizers should have upcoming events associated to them
hr: Organizatori bi trebali imati nadolazeće događaje povezane s njima

en: Other URLs
hr: Druge mrežne poveznice

en: Parent %s Category
hr: Matična %s kategorija

en: Parent %s Category:
hr: Matična %s kategorija:

en: Permanently delete events older than
hr: Trajno brisanje događaja starijih od

en: Phone:
hr: Telefon:

en: Please log in to enable event imports from Eventbrite.
hr: Prijavite se da biste omogućili uvoz događaja iz Eventbrite-a.

en: Please note that to create new events through the Community Events submission form, a user must hold a website account on this domain. This information is retained in the local database. It is also possible to create events anonymously, if the site owner has this option enabled.
hr: Napominjemo da za stvaranje novih događaja putem Community Events obrasca korisnik mora imati račun na web-stranici na ovoj domeni. Te se informacije čuvaju u lokalnoj bazi podataka. Također je moguće stvoriti događaje anonimno, ako vlasnik web-stranice omogući tu opciju.

en: Please provide a Eventbrite URL when importing from Eventbrite.
hr: Unesite Eventbrite URL kada uvozite iz Eventbrite-a.

en: Please refresh the page and try your request again.
hr: Molimo osvježite stranicu i pokušajte ponovno.

en: Please wait while time zone data is added to your events.
hr: Molim pričekajte dok se podatci o vremenskoj zoni dodaju u vaše događanje.

en: Poland
hr: Poljska

en: Powered by
hr:  Pogoni

en: Prev
hr: Prethodno

en: Preview
hr: Pretpregled

en: Previous %1$s
hr: Prethodni %1$s

en: Previous Day
hr: Prethodni dan

en: Previous day
hr: Prethodni dan

en: Previous month
hr: Prethodni mjesec

en: Previous page
hr: Prethodna stranica

en: Privacy
hr: Privatnost

en: Problem loading the block, please remove this block to restart.
hr: Problem s učitavanjem bloka, uklonite ovaj blok za ponovno pokretanje.

en: Quick Links:
hr: Brze poveznice:

en: Random Images
hr: Nasumične slike

en: Reach Attendees
hr: Dosegnite polaznike

en: Read more
hr: Pročitaj više

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: Read more
hr: Saznajte više

en: Ready to dig deeper? Our Knowledgebase can help you get the most out of The Events Calendar suite.
hr: Spremni za dublje znanje? Naša baza znanja može vam pomoći da na najbolji način iskoristite paket The Events Calendar.

en: Recent Template Changes
hr: Nedavne promjene predloška

en: Recurring
hr: Ponavljajući

en: Recurring event
hr: Ponavljajući događaj

en: Refresh your connection to Eventbrite
hr: Osvježite vezu s Eventbrite-om

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by their venue latitude location, must also provide geoloc_lng
hr: Zahtijeva Kalendar događanja Pro. Događaji bi trebali biti filtrirani prema njihovoj geografskoj širini mjesta održavanja, također moraju pružiti geoloc_lng

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by their venue longitude location, must also provide geoloc_lat
hr: Zahtijeva kalendar događanja Pro. Događaji trebaju biti filtrirani prema njihovoj geografskoj dužini mjesta održavanja, također moraju pružiti geoloc_lat

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by whether their venue has geolocation data
hr: Zahtijeva Kalendar događanja Pro. Događaji trebaju biti filtrirani prema tome ima li njihovo mjesto održavanja geolokacijskih podataka

en: Return to Plugins page
hr: Vrati se na stranicu s dodacima

en: Return to WordPress Updates
hr: Vrati se na stranicu s WordPress nadogradnjama

en: Returns all the event categories matching the search criteria
hr: Vraća sve kategorije događaja koje odgovaraju kriterijima pretraživanja

en: Returns all the event tags matching the search criteria
hr: Vraća sve oznake događaja koje odgovaraju kriterijima pretraživanja

en: Returns all the organizers matching the search criteria
hr: Vraća sve organizatore koji odgovaraju kriterijima pretraživanja

en: Returns all the venues matching the search criteria
hr: Vraća sva mjesta održavanja koja odgovaraju kriterijima pretraživanja

en: Returns the data of the created event
hr: Vraća podatke o stvorenom događaju

en: Returns the data of the created event category
hr: Vraća podatke o kategoriji stvorenog događaja

en: Returns the data of the created event tag
hr: Vraća podatke o oznaci stvorenog događaja

en: Returns the data of the created organizer
hr: Vraća podatke o stvorenom organizatoru

en: Returns the data of the created venue
hr: Vraća podatke o stvorenom mjestu održavanja

en: Returns the data of the event category with the specified term ID
hr: Vraća podatke kategorije događaja s navedenim ID-om pojma

en: Returns the data of the event tag with the specified term ID
hr: Vraća podatke oznake događaja s navedenim ID-om pojma

en: Returns the data of the event with the specified post ID
hr: Vraća podatke o događaju s navedenim ID-om objave

en: Returns the data of the organizer with the specified post ID
hr: Vraća podatke organizatora s navedenim ID-om posta

en: Returns the data of the updated event
hr: Vraća podatke ažuriranog događaja

en: Returns the data of the updated event category
hr: Vraća podatke ažurirane kategorije događaja

en: Returns the data of the updated event tag
hr: Vraća podatke ažurirane oznake događaja

en: Returns the data of the updated venue
hr: Vraća podatke ažuriranog mjesta održavanja

en: Returns the data of the venue with the specified post ID
hr: Vraća podatke o mjestu s navedenim ID-om objave

en: Romania
hr: Rumunjska

en: Saint Helena
hr: Sveta Helena

en: Sat
hr: sub

en: Saturday
hr: Subota

en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

en: Save Changes
hr: Spremi izmjene

en: Save over 20%
hr: Uštedite više od 20%

en: Save over 25%
hr: Uštedite više od 25%

en: Save with Bundles
hr: Uštedite s Bundles

en: Schedule:
hr: Raspored:

en: Search
hr: Pretraži

en: Search %s
hr: Traži %s

en: Search %s Categories
hr: Pretraži %s kategorije

en: Search for %s
hr: Pretražite %s

en: Search for events
hr: Traženje događaja

en: Search our support help desk
hr: Pretražite naš centar za podršku

en: Search:
hr: Pretraga

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select Color
hr: Odaberi boju

en: Select Frequency
hr: Odaberite frekvenciju

en: Select Source
hr: Odaberite izvor

en: Select all pages
hr: Odaberite sve stranice

en: Select date.
hr: Odaberite datum.

en: Select your .CSV file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
hr: Odaberite svoju CSV datoteku iz knjižnice medija WordPress. Možda ćete prvo trebati datoteku učitati sa svog računala u knjižnicu.

en: Sell tickets and earn revenue for online events
hr: Prodajte ulaznice i zaradite prihod za internetske događaje

en: Sep
hr: ruj

en: September
hr: rujan

en: Serbia
hr: Srbija

en: Set Font Colors
hr: Postavite boje fonta

en: Settings
hr: Postavke izbornika

en: Settings > General
hr: Postavke > općenito

en: Settings saved.
hr: Opcije spremljene.

en: Shapes and lines for visual interest
hr: Oblici i crte za vizualni interes

en: Show Custom Fields metabox
hr: Prikaži metabox prilagođenih polja

en: Show Map
hr: Prikaži kartu

en: Show Map Link
hr: Prikaži poveznicu na karti?

en: Show Map Link:
hr: Prikaži poveznicu na karti:

en: Show Map:
hr: Prikaži kartu:

en: Show Timezone
hr: Prikaži vremensku zonu

en: Slideshow
hr: Prezentacija

en: Slovenia
hr: Slovenija

en: Something went wrong while inserting the record in the database.
hr: Nešto je pošlo po krivu prilikom umetanja zapisa u bazu podataka.

en: Sorry, key validation server is not available.
hr: Nažalost, poslužitelj za provjeru valjanosti ključa nije dostupan.

en: Sort collection by term attribute
hr: Sortiraj kolekciju po atributu pojam

en: Source
hr: Izvor

en: Source:
hr: Izvor:

en: Spain
hr: Španjolska

en: Start Date
hr: Datum početka

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
hr: do

en: Start Time
hr: Vrijeme početka

en: Start your upgrade
hr: Započnite nadogradnju

en: Start:
hr: Početak:

en: State or Province:
hr: Država ili pokrajina:

en: Step 1 of 2
hr: Korak 1 od 2

en: Step 2 of 2
hr: Korak 2 od 2

en: Stop current processes
hr: Zaustavite trenutne procese

en: Streamline your online events and increase revenue.
hr: Racionalizirajte svoje internetske događaje i povećajte prihod.

en: Success
hr: Uspjeh

en: Successfully fetched Eventbrite Token
hr: Uspješno je preuzet Eventbrite token

en: Successfully stopped and cleared 1 asynchronous queue process. | Successfully stopped and cleared %d asynchronous queue processes.
hr[0]: Uspješno je zaustavljen i uklonjen 1 proces asinkronog reda čekanja.
hr[1]: Uspješno je zaustavljeno i obrisano %d procesa asinkronog reda čekanja.
hr[2]: Uspješno je zaustavljeno i obrisano %d procesa asinkronog reda čekanja.

en: Suggested text:
hr: Predloženi tekst:

en: Sun
hr: ned

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Support
hr: Podrška

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: Syrian Arab Republic
hr: Sirijska Arapska Republika

en: TEC Logo
hr: logotip TEC

en: Tags
hr: Oznake

en: Tags:
hr: Oznake:

en: Taiwan
hr: Tajvan

en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
hr: Tanzanija

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
hr: Predlošci dodani ili nadograđeni u ovom izdanju (%s):

en: Temporary file not found. Could not save %s.
hr: Privremena datoteka nije pronađena. Nije moguće spremiti %s.

en: Terms
hr: Uvjeti

en: Texas
hr: Teksas

en: Text Array
hr: Tekstni niz

[ctx: Text used for links to the Accent Color setting.]
en: Accent Color
hr: Boja istaknutog

[ctx: Text used for links to the Event Background Color setting.]
en: General Background Color
hr: Općenita boja pozadine

[ctx: Text used for links to the General settings section.]
en: General
hr: Općenito

en: Thailand
hr: Tajland

en: Thanks for installing The Events Calendar! Here are some handy resources for getting started with our plugins.
hr: Zahvaljujemo što ste instalirali The Events Calendar! Evo nekoliko korisnih resursa za početak rada s našim dodacima.

[ctx: The "/page/" URL string component.]
en: page
hr: stranica

[ctx: The "Create or Find {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Create or Find %s
hr: Stvorite ili pronađite %s

[ctx: The "Find a {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Find %1$s %2$s
hr: Pronađi %1$s %2$s

en: The 'categories' parameter contains invalid category slugs or IDs
hr: Parametar 'kategorije' sadrži nevažeće slugove ili ID-ove kategorije

en: The 'page' parameter must be a positive integer greater than 1
hr: Parametar 'stranica' mora biti pozitivan cijeli broj veći od 1

en: The 'search' parameter must be a string
hr: Parametar 'pretraži' mora biti string

en: The Asynchronous import process is faster and does not rely on WordPress Cron but might not work correctly in all WordPress installations, try switching to the Cron-based process for maximum compatibility.
hr: Proces asinkronog uvoza brži je i ne oslanja se na WordPress Cron, ali možda neće ispravno raditi u svim instalacijama WordPress-a, pokušajte se prebaciti na proces temeljen na Cronu radi maksimalne kompatibilnosti.

en: The Events Calendar
hr: Kalendar događanja

en: The Events Calendar Context
hr: Kontekst kalendara događaja

en: The Events Calendar JSON-LD Data
hr: JSON-LD podaci kalendara događaja

en: The Events Calendar REST API
hr: Kalendar događaja REST API

en: The Events Calendar REST API allows accessing upcoming events information easily and conveniently.
hr: Kalendar događanja REST API omogućuje jednostavan i pogodan pristup informacijama o nadolazećim događajima.

en: The Events Calendar brand logo
hr: Logotip marke The Events Calendar

en: The Events Calendar comes with an API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins or dynamic map loads, you’ll need to get your own %1$s. %2$s.
hr: Kalendar događaja dolazi s API ključem za osnovnu funkcionalnost karata. Ako želite upotrebljavati naprednije značajke kao što su prilagođene pribadače za karte ili dinamička učitavanja karte, morat ćete nabaviti vlastiti %1$s. %2$s.

en: The Events Calendar could not write WPML default config file: please create the file manually.
hr: The Events Calendar nije mogao pisati u WPML zadanu konfiguracijsku datoteku: molimo stvorite datoteku ručno.

en: The Events Calendar logo
hr: Logotip The Events Calendar

[ctx: The Full Site editor archive events block navigation description]
en: Displays the calendar views.
hr: Prikazuje prikaze kalendara

[ctx: The Full Site editor archive events block navigation title]
en: Calendar Views (%s Archive)
hr: Prikazi kalendara (%s Arhiva)

[ctx: The Full Site editor block navigation description]
en: Displays a single %s.
hr: Prikazuje jednu objavu %s.

[ctx: The Full Site editor block navigation description]
en: Displays the calendar views.
hr: Prikazuje prikaze kalendara.

[ctx: The Full Site editor block navigation title]
en: Calendar Views (%s Archive)
hr: Prikazi kalendara (%s Arhiva)

[ctx: The Full Site editor event block navigation description]
en: Displays a single %s.
hr: Prikazuje jednu objavu %s.

[ctx: The Full Site editor event block navigation title]
en: Single %s
hr: Pojedinačna objava %s

en: The URL to the event page
hr: URL od stranice događaja

en: The URL to the organizer page
hr: Internet poveznica na stranicu organizatora

en: The URL to the venue page
hr: Internet poveznica mjesta

en: The abbreviated event time zone string
hr: String skraćenice vremenske zone događaja

en: The batch registered does not have all the required fields.
hr: Registrirana serija nema sva obavezna polja.

en: The current URL for your events page is %1$s. <br><br> You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. In order to edit the slug here, <a href="%2$s">enable pretty permalinks</a>.
hr: Trenutačni URL vaše stranice događaja je %1$s. <br><br> Ne možete urediti slug za vašu stranicu događaja jer nemate omogućene lijepe strane veze. Da biste uredili slug ovdje, <a href="%2$s">omogućite lijepe strane veze</a>.

en: The current interval, in seconds, between the end of a batch process and the start of the next; as set on the server.
hr: Trenutni interval, u sekundama, između kraja serijskog procesa i početka sljedećeg; kao što je postavljeno na poslužitelju.

en: The current status of the import.
hr: Trenutni status uvoza.

en: The current user cannot delete the event category with the specified term ID.
hr: Trenutni korisnik ne može izbrisati kategoriju događaja s navedenim ID-om pojma.

en: The current user cannot delete the event tag with the specified term ID.
hr: Trenutni korisnik ne može izbrisati oznaku događaja s navedenim ID-om pojma.

en: The current user cannot delete the event with the specified ID.
hr: Trenutni korisnik ne može izbrisati događaj s navedenim ID-om.

en: The current user cannot delete the organizer with the specified ID.
hr: Trenutni korisnik ne može izbrisati organizatora s navedenim ID-om.

en: The current user cannot delete the venue with the specified ID.
hr: Trenutni korisnik ne može izbrisati mjesto održavanja s navedenim ID-om.

en: The date day
hr: Dan datuma

en: The date hour
hr: Sat datuma

[ctx: The date marker text color setting label.]
en: Date Marker
hr: Oznaka datuma

en: The date minutes
hr: Minute datuma

en: The date month
hr: Mjesec datuma

en: The date seconds
hr: Sekunde datuma

en: The date year
hr: Godina datuma

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
hr: Od danas

[ctx: The datepicker range definition when no events are found (for mobile).]
en: Upcoming
hr: Nadolazeća

[ctx: The datepicker range definition when no events are found.]
en: Upcoming
hr: Nadolazeće

[ctx: The datepicker range definition when no more pages of events exist.]
en: Upcoming
hr: Nadolazeće

[ctx: The days of the week text color setting label.]
en: Days of the Week
hr: Dani u tjednu

en: The default event category for events imported via Eventbrite
hr: Zadana kategorija događaja za događaje uvezene preko Eventbrite-a

en: The default post status for events imported via Eventbrite
hr: Zadani status objave za događaje uvezene preko Eventbrite-a

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current month
hr: Kliknite za odabir trenutnog mjeseca

[ctx: The default text label for the "today" button on main calendar views.]
en: Today
hr: Danas

[ctx: The default text label for the "today" button on the Month View.]
en: This Month
hr: Ovaj mjesec

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
hr: Nadolazeći događaji

[ctx: The default title text for the today button.]
en: Click to select today's date
hr: Kliknite za odabir današnjeg datuma

en: The e-mail address will be obfuscated on this site to avoid it getting harvested by spammers.
hr: Adresa e-pošte bit će maskirana na ovoj web-stranici kako bi se izbjegla najezda spamera.

en: The event ID is missing from the request
hr: ID događaja nedostaje u zahtjevu

en: The event WordPress post ID
hr: ID događaja za WordPress

en: The event author ID
hr: ID autora događaja

en: The event categories
hr: Kategorije događaja

en: The event category ID or name
hr: ID ili naziv kategorije događaja

en: The event category description
hr: Opis kategorije događaja

en: The event category name
hr: Naziv kategorije događaja

en: The event category slug
hr: Slug kategorije događaja

en: The event category term ID is missing or does not exist.
hr: ID kategorije događaja pojma nedostaje ili ne postoji.

en: The event category term ID is missing.
hr: ID kategorije događaja nedostaje.

en: The event category with the specified term ID could not be deleted.
hr: Kategorija događaja s navedenim ID-om pojma nije moguće izbrisati.

en: The event category with the specified term ID has been deleted already.
hr: Kategorija događaja s navedenim ID-om pojma već je izbrisana.

en: The event cost
hr: Cijena događaja

en: The event cost details
hr: Detalji troškova događaja

en: The event cost including the currency symbol
hr: Trošak događaja uključujući simbol valute

en: The event could not be deleted
hr: Događaj nije moguće izbrisati

en: The event could not be updated
hr: Događaj nije mogao biti ažuriran

en: The event description
hr: Opis događaja

en: The event does not have a venue assigned
hr: Događaj nema dodijeljenu lokaciju

en: The event does not have an organizer assigned
hr: Događaj nema označenog organizatora

en: The event end date and time
hr: Datum i vrijeme završetka događaja

en: The event end date in UTC time
hr: Završetak događaja po srednjem vremenu

en: The event end date in the event or site time zone
hr: Datum završetka događaja ili vremenska zona lokacije

en: The event excerpt
hr: Sažetak događaja

en: The event featured image ID or URL
hr: ID ili URL istaknute slike događaja

en: The event featured image details if set
hr: Prikazana slika događaja je postaljena

en: The event is already trashed
hr: Događaj je već prenesen u smeće

en: The event last modification date in UTC time
hr: Vrijeme posljednje promjene događaja (UTC)

en: The event long description
hr: Dugi opis događaja

en: The event name
hr: Naziv događaja

en: The event organizer IDs or data
hr: ID-ovi organizatora događaja ili podaci

en: The event organizers
hr: Organizatori događaja

en: The event post ID is missing or does not exist.
hr: ID objave događaja nedostaje ili ne postoji.

en: The event post status
hr: Status objave događaja

en: The event publication date
hr: Datum objave događaja

en: The event publication date (UTC time zone)
hr: Datum objave događaja (UTC vremenska zona)

en: The event short description
hr: Kratki opis događaja

en: The event slug
hr: Slug događaja

en: The event start date and time
hr: Datum i vrijeme početka događaja

en: The event start date in UTC time
hr: Početak događaja po srednjem vremenu

en: The event start date in the event or site time zone
hr: Datum početka događaja ili vremenska zona lokacije

en: The event status
hr: Status događaja

en: The event tag ID or name
hr: ID ili naziv oznake događaja

en: The event tag description
hr: Opis oznake događaja

en: The event tag name
hr: Naziv oznake događaja

en: The event tag slug
hr: Slug za oznaku događaja

en: The event tag term ID is missing or does not exist.
hr: ID naziva oznake pojma događaja nedostaje ili ne postoji.

en: The event tag term ID is missing.
hr: Nedostaje ID oznake pojma događaja.

en: The event tag with the specified term ID could not be deleted.
hr: Oznaku događaja s navedenim ID-om pojma nije moguće izbrisati.

en: The event tag with the specified term ID has been deleted already.
hr: Oznaka događaja s navedenim ID-om pojma već je izbrisana.

en: The event tags
hr: Poveznice događaja

en: The event time zone
hr: Vremenska zona događaja

en: The event title
hr: Naslov događaja

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Date and Time
hr: Datum i vrijeme događaja

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Title
hr: Naziv događaja

en: The event venue
hr: Mjesto događaja

en: The event venue IDs or data
hr: ID mjesta održavanja događaja ili podaci

en: The event website URL
hr: URL mrežne stranice događaja

en: The event with the specified ID could not be deleted.
hr: Događaj s navedenim ID-om nije moguće izbrisati.

en: The event with the specified ID has been deleted already.
hr: Događaj s navedenim ID-om već je izbrisan.

en: The event with the specified ID is not accessible.
hr: Događaj s navedenim ID-om nije dostupan.

en: The following fields are required for a successful import:
hr: Sljedeća polja nužna su za uspješan uvoz:

[ctx: The grid background color setting description.]
en: Preview display when hovering on an event title
hr: Prikaz pregleda pri zadržavanju pokazivača iznad naslova događaja.

[ctx: The grid background color setting label.]
en: Grid Background
hr: Pozadina mreže

[ctx: The grid hover color setting description.]
en: Bottom border highlight when hovering on a day
hr: Istakni donju granicu kada držite miš iznad dana.

[ctx: The grid lines color setting label.]
en: Grid Lines Color
hr: Boja mrežnih linija

en: The hash of the next expected batch, as previously provided by the client
hr: Hash sljedećeg očekivanog skupa, kao što je prethodno dao klijent

[ctx: The header for the calendar grid color control section.]
en: Adjust Grid Colors
hr: Prilagodite boje mreže

[ctx: The header for the font color control section.]
en: Set Font Colors
hr: Postavite boje fonta

en: The image WordPress post ID
hr: ID slike objave za WordPress

en: The import unique ID as provided by Event Aggregator service
hr: Jedinstven ID uvoza kao što je omogućeno uslugom Event Aggregator

[ctx: The label for the amount of events to show in the List Widget.]
en: Show:
hr: Pokaži:

[ctx: The label for the field of the title of the List Widget.]
en: Title:
hr: Naslov:

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the List Widget.]
en: Generate JSON-LD data
hr: Generirajte JSON-LD podatke

[ctx: The label for the option to hide the List Widget if no upcoming events.]
en: Hide this widget if there are no upcoming events.
hr: Sakrij ovaj widget ako nema nadolazećih događaja.

[ctx: The label for the option to only show featured events in the List Widget]
en: Limit to featured events only
hr: Ograničenje samo na istaknute događaje

[ctx: The multiday event bar color setting description.]
en: For all-day and multi-day events
hr: Za cjelodnevne i višednevne događaje.

[ctx: The multiday event bar color setting label.]
en: Event Span
hr: Raspon događaja

[ctx: The name of the List Widget.]
en: Events List
hr: Popis događaja

en: The new status message for the user, not localized.
hr: Nova poruka statusa za korisnika, nije lokalizirana.

en: The new status message slug, to allow for localized messages.
hr: Nova status slug poruka koja dopušta lokalizirane poruke.

en: The new status of the import.
hr: Novi status uvoza.

en: The number of event categories to return on each page
hr: Broj kategorija događaja za vratiti na svaku stranicu

en: The number of event tags to return on each page
hr: Broj oznaka događaja za vratiti na svakoj stranici

en: The number of events available in the preview may be limited by your %1$sImport Settings.%2$s
hr: Broj događaja dostupnih u pregledu može biti ograničen vašim %1$s postavkama uvoza.%2$s

en: The number of events per page on the List View. Does not affect other views.
hr: Broj događaja po stranici u prikazu popisa. Ne utječe na druge prikaze.

en: The number of events per page on the List, Photo, and Map Views. Does not affect other views.
hr: Broj događaja po stranici na popisu, fotografiji i prikazima karte. Ne utječe na druge prikaze.

en: The number of organizers to return on each page
hr: Broj organizatora koji se vraćaju na svakoj stranici

en: The number of venues to return on each page
hr: Broj mjesta održavanja za vratiti na svakoj stranici

en: The organizer WordPress post ID
hr: ID organizatora WordPress posta

en: The organizer author ID
hr: ID autora organizatora

en: The organizer author WordPress post ID
hr: ID autora organizatora WordPress objave

en: The organizer could not be created from the provided data
hr: Organizator nije mogao biti stvoren iz dostavljenih podataka

en: The organizer could not be deleted
hr: Organizator nije mogao biti izbrisan

en: The organizer could not be updated
hr: Organizator nije mogao biti ažuriran

en: The organizer creation date in UTC time
hr: Datum stvaranja organizatora u UTC vremenu

en: The organizer creation date in the site time zone
hr: Datum stvaranja organizatora u vremenskoj zoni web-stranice

en: The organizer description
hr: Opis organizatora

en: The organizer e-mail address
hr: Adresa e-pošte organizatora

en: The organizer email address
hr: Email adresa organizatora

en: The organizer featured image ID or URL
hr: ID ili URL istaknute slike organizatora

en: The organizer is already trashed
hr: Organizator je već spremljen u smeće

en: The organizer last modification date in the site time zone
hr: Datum zadnje izmjene organizatora u vremenskoj zoni web-stranice

en: The organizer long description
hr: Dugi opis organizatora

en: The organizer name
hr: Naziv organizatora

en: The organizer phone number
hr: Telefonski broj organizatora

en: The organizer post ID is missing or does not exist.
hr: ID objave organizatora nedostaje ili ne postoji.

en: The organizer post ID is missing.
hr: Nedostaje ID objave organizatora.

en: The organizer post status
hr: Status objave organizatora

en: The organizer publication date
hr: Datum objavljivanja organizatora

en: The organizer publication date (UTC time zone)
hr: Datum objavljivanja organizatora (UTC vremenska zona)

en: The organizer short description
hr: Kratki opis organizatora

en: The organizer slug
hr: Slug organizatora

en: The organizer status
hr: Status organizatora

en: The organizer website
hr: Internet stranica organizatora

en: The organizer with the specified ID could not be deleted.
hr: Organizatora s navedenim ID-om nije moguće izbrisati.

en: The organizer with the specified ID has been deleted already.
hr: Organizator s navedenim ID-om već je izbrisan.

en: The organizer with the specified ID is not accessible.
hr: Organizator s navedenim ID-om nije dostupan.

en: The percentage of import completed.
hr: Postotak uvoza završen.

en: The provided linked post ID is not valid
hr: Navedeni ID objavljenog posta nije valjan

en: The requested event is not accessible
hr: Traženi događaj nije dostupan

en: The requested event term archive page does not exist
hr: Tražena stranica arhive pojma događaja ne postoji

en: The requested organizer archive page does not exist
hr: Tražena stranica arhive organizatora ne postoji

en: The requested organizer is not accessible
hr: Traženi organizator nije dostupan

en: The requested page was not found.
hr: Tražena stranica nije pronađena.

en: The requested post ID does not exist or is not an event
hr: Zatraženi ID objave ne postoji ili nije događaj

en: The requested post ID does not exist or is not an organizer
hr: Traženi ID objave ne postoji ili nije organizator

en: The requested venue archive page does not exist
hr: Tražena stranica arhive mjesta održavanja ne postoji

en: The requested venue is not accessible
hr: Traženo mjesto održavanja nije dostupno

en: The response from the Event Aggregator server was badly formed and could not be understood. Please try again.
hr: Odgovor poslužitelja Event Aggregator bio je loše oblikovan i nerazumljiv. Molim pokušajte ponovno.

en: The term description
hr: Opis pojma

en: The term name
hr: Naziv izraza

[ctx: The text label for the Day View.]
en: Day
hr: Dan

[ctx: The text label for the List View.]
en: List
hr: Popis

[ctx: The text label for the Month View.]
en: Month
hr: Mjesec

en: The user is not authorized to create event categories
hr: Korisnik nije ovlašten za izradu kategorija događaja

en: The user is not authorized to create event tags
hr: Korisnik nije ovlašten izraditi oznake događaja

en: The user is not authorized to create events
hr: Korisnik nije ovlašten za stvaranje događaja

en: The user is not authorized to create organizers
hr: Korisnik nije ovlašten izraditi organizatore

en: The user is not authorized to create venues
hr: Korisnik nije ovlašten za stvaranje mjesta održavanja

en: The venue ID used to globally identify in Event Aggregator
hr: ID mjesta održavanja na kojem se globalno identificira u Event Aggregator-u

en: The venue WordPress post ID
hr: WordPress ID mjesta događaja

en: The venue ZIP code
hr: Poštanski broj mjesta

en: The venue address
hr: Adresa mjesta

en: The venue author ID
hr: ID autora mjesta održavanja

en: The venue author WordPress post ID
hr: ID objave WordPressa autora mjesta

en: The venue city
hr: Grad mjesta

en: The venue could not be created from the provided data
hr: Mjesto održavanja nije moguće izraditi iz dostavljenih podataka

en: The venue could not be deleted
hr: Mjesto održavanja nije bilo moguće izbrisati

en: The venue could not be updated
hr: Mjesto održavanja nije bilo moguće ažurirati

en: The venue country
hr: Država mjesta

en: The venue creation date in UTC time
hr: Datum stvaranja mjesta održavanja u UTC vremenu

en: The venue creation date in the site time zone
hr: Datum stvaranja mjesta održavanja u vremenskoj zoni web-stranice

en: The venue description
hr: Opis mjesta održavanja

en: The venue geo latitude
hr: Geografska širina mjesta održavanja

en: The venue geo longitude
hr: Geografska dužina mjesta održavanja

en: The venue is already trashed
hr: Mjesto održavanja je već spremljeno u smeće

en: The venue last modification date in UTC time
hr: Datum posljednje izmjene mjesta u UTC vremenu

en: The venue last modification date in the site time zone
hr: Datum zadnje izmjene mjesta održavanja u vremenskoj zoni web-stranice

en: The venue long description
hr: Dug opis mjesta

en: The venue name
hr: Naziv mjesta

en: The venue phone number
hr: Telefonski broj mjesta

en: The venue post ID is missing or does not exist.
hr: ID objave mjesta održavanja nedostaje ili ne postoji.

en: The venue post ID is missing.
hr: ID mjesta održavanja objave nedostaje.

en: The venue post status
hr: Status mjesta održavanja objave

en: The venue province
hr: Pokrajina mjesta

en: The venue publication date
hr: Datum izdavanja mjesta održavanja

en: The venue publication date (UTC time zone)
hr: Datum izdavanja mjesta održavanja (UTC vremenska zona)

en: The venue short description
hr: Kratki opis mjesta

en: The venue slug
hr: Slug mjesta održavanja

en: The venue state
hr: Država mjesta

en: The venue state and province
hr: Država i pokrajina mjesta održavanja

en: The venue state or province
hr: Država ili pokrajina mjesta

en: The venue status
hr: Status mjesta održavanja

en: The venue website URL
hr: Internet stranica mjesta

en: The venue with the specified ID could not be deleted.
hr: Mjesto održavanja s navedenim ID-om nije bilo moguće izbrisati.

en: The venue with the specified ID has been deleted already.
hr: Mjesto održavanja s navedenim ID-om već je izbrisano.

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
hr: Dostupna je nova verzija %1$s. %2$s

en: There is a solution for every problem
hr: Za svaki problem postoji rješenje

en: There is an JSON error with the Event Aggregator server. Please try your import again later.
hr: Postoji JSON pogreška s poslužiteljem za Event Aggregator. Pokušajte ponovno uvesti kasnije.

en: There was an error building the record queue:
hr: Došlo je do pogreške prilikom izrade reda zapisa:

en: There were no results found for %s.
hr: Nema rezultata pretrage za %s.

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong> this month.
hr: Nema rezultata pretrage za <strong>"%1$s"</strong> ovaj mjesec.

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong>.
hr: Nema rezultata pretrage za <strong>"%1$s"</strong>.

en: There were no results found for this view.
hr: Nema rezultata pretrage za ovaj pogled.

en: There were no results found for this view. %1$s
hr: Nema rezultata pretrage za ovaj pogled. %1$s

en: There were no results found.
hr: Nema rezultata pretrage.

en: These APIs may include the following third party services: Google Maps (API key), Meetup (OAuth token), PayPal (email, Client ID, Client Secret), Eventbrite (API key, auth URL, Client Secret), and Zoom (email, Client ID, Client Secret).
hr: Ovi API-ji mogu uključivati sljedeće usluge trećih strana: Google Maps (API ključ), Meetup (OAuth token), PayPal (e-pošta, ID klijenta, Client Secret), Eventbrite (API ključ, autorski URL, Client Secret) i Zoom (e-pošta, ID klijenta, Client Secret).

en: These settings control the appearance of the single event pages.
hr: Te postavke kontroliraju izgled pojedinačnih stranica događaja.

en: This %s has passed.
hr: Ovaj %s je prošao.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
hr: Ovaj kalendar pogoni The Events Calendar

en: This information is only for guidance and not to be considered as legal advice.
hr: Ove informacije služe samo kao smjernice i ne smiju se smatrati pravnim savjetom.

en: This information serves as a guide on what sections need to be modified due to usage of The Events Calendar and its Add-ons.
hr: Ove informacije služe kao vodič o tome koje odjeljke treba mijenjati zbog korištenja Kalendara događaja i njegovih dodataka.

en: This is especially true if you have made any code customizations to your calendar.
hr: To je osobito istinito ako ste u kalendaru izvršili prilagodbe koda.

en: This option allows you to automatically move past events to trash.
hr: Ova vam opcija omogućuje automatsko premještanje prošlih događaja u smeće.

en: This option allows you to bulk delete past events. Be careful and backup your database before removing your events as there is no way to reverse the changes.
hr: Ova opcija omogućuje grupno brisanje prethodnih događaja. Budite oprezni i izradite sigurnosnu kopiju baze podataka prije uklanjanja događaja jer ne postoji način da se promjene vrate natrag.

en: Three months
hr: Tri mjeseca

en: Three weeks
hr: Tri tjedna

en: Thu
hr: čet

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Ticket availability automatically updates
hr: Dostupnost ulaznica se automatski ažurira

en: Ticket portability
hr: Prenosivost ulaznice

en: Ticket sales, attendee management, and email marketing for your events
hr: Prodaja ulaznica, upravljanje sudionicima i marketing putem e-pošte za vaše događaje

en: Tickets
hr: Ulaznice

en: Time &amp; Date
hr: Vrijeme &amp; Datum

en: Time Zone:
hr: Vremenska zona:

en: Time:
hr: Vrijeme:

[ctx: Title for the debugging section of the general settings.]
en: Debugging
hr: Debagiranje

en: To allow better control over dates, advanced security improvements and performance gain.
hr: Da bi se omogućila bolja kontrola nad datumima, napredna poboljšanja sigurnosti i poboljšanje performansi.

en: To complete this major calendar upgrade, you need to migrate your events to the new data storage system. Once migration finishes, you can take advantage of all the cool new 6.0 features!
hr: Kako biste dovršili ovu veliku nadogradnju kalendara, morate migrirati svoje događaje u novi sustav pohrane podataka. Kada migracija završi, možete koristiti sve nove 6.0 mogućnosti!

en: Today
hr: Danas

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Transparent
hr: Transparentan

en: Tue
hr: uto

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Tunisia
hr: Tunis

en: Turkey
hr: Turska

en: Turks and Caicos Islands
hr: Otoci Turks i Caicos

en: Turn the venue name for your event into a clickable URL — a great way to link directly to a venue’s website or a virtual meeting.
hr: Pretvorite naziv mjesta događaja u URL na koji se može kliknuti - sjajan način za izravno povezivanje s web mjestom događaja ili virtualnim sastankom.

en: Tutorial
hr: Uputstva

en: Two months
hr: Dva mjeseca

en: Two weeks
hr: Dva tjedna

en: Ukraine
hr: Ukrajina

en: Unable to process this import - a breakage or conflict may have resulted in the import halting.
hr: Nije moguće obraditi ovaj uvoz - prekid ili sukob su rezultirali zastojem u uvozu.

en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: Sjedinjene Američke Države

en: United States Minor Outlying Islands
hr: Sjedinjene Američke Države Manjih pacifičkih otoka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown Column
hr: Nepoznati stupac

en: Unnamed Venue
hr: Mjesto bez imena

en: Unsupported
hr: Bez podrške

en: Upcoming %s
hr: Nadolazeća %s

en: Update %s Category
hr: Ažuriraj %s kategoriju

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
hr: Promjena završena: podatci o vremenskoj zoni dodani su na sva događanja u bazi

en: Update now to version %s.
hr: Ažuriraj na verziju %s.

en: Updated:
hr: Ažurirano:

en: Upgrade
hr: Nadogradi

en: Upgrade Plugin
hr: Nadogradnja Dodatka

en: Upgrade your %1$s
hr: Nadogradite svoj %1$s

en: Upgrade your calendar views
hr: Nadogradite prikaze kalendara

en: Upgrade your calendar.
hr: Nadogradite svoj kalendar.

en: Upload
hr: Učitaj

en: Upload a CSV File
hr: Učitaj CSV datoteku

en: Upload an ICS File
hr: Učitajte ICS datoteku

en: Uruguay
hr: Urugvaj

en: Use General
hr: Koristite općenito

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from Eventbrite.
hr: Upotrijebite filtre da biste suzili koji se događaji dohvaćaju iz Eventbritea.

en: Use this shortcode to display events that are currently in progress, like webinars and livestreams.
hr: Koristite ovaj kratki kôd za prikaz događaja koji su trenutno u tijeku, poput webinara i prijenosa uživo.

en: Valid Key! Expires on %s
hr: Važeći ključ! Istječe %s

en: Value
hr: Vrijednost

en: Venue
hr: Lokacija

en: Venue Address
hr: Adresa održavanja događanja

en: Venue Address 2
hr: Adresa održavanja 2

en: Venue City
hr: Grad održavanja događanja

en: Venue Country
hr: Država održavanja događanja

en: Venue Description
hr: Opis lokacije

en: Venue Featured Image
hr: Istaknuta slika mjesta događanja

en: Venue Name
hr: Ime događanja

en: Venue Phone
hr: Telefonski broj mjesta održavanja

en: Venue State
hr: Država mjesta

en: Venue State/Province
hr: Županija održavanja

en: Venue URL
hr: URL mjesta

en: Venue Website
hr: Website mjesta održavanja

en: Venue Zip
hr: Poštanski broj mjesta održavanja

en: Venue Zip Code
hr: Poštanski broj mjesta

en: Venue information: name, address, city, country, state, postal code, phone, website, geographical coordinates (latitude and longitude)
hr: Informacije o mjestu održavanja: naziv, adresa, grad, pokrajina, država, poštanski broj, telefon, web-stranica, geografske koordinate (zemljopisna širina i dužina)

en: Venues
hr: Lokacije

en: Venues should be related to this event
hr: Mjesta održavanja bi trebala biti povezana s ovim događajem

en: Venues should contain the specified string in the title, description or custom fields
hr: Mjesta održavanja trebaju sadržavati specificirani string u naslovu, opisu ili prilagođenim poljima

en: Venues should have events associated to them
hr: Mjesta održavanja bi trebala biti povezana s njima

en: Venues should have upcoming events associated to them
hr: Mjesta održavanja bi trebala biti povezana s nadolazećim događajima

en: Viet Nam
hr: Vijetnam

en: View
hr: Pregled

en: View %s
hr: Pregledaj %s

en: View All Add-Ons
hr: Pogledajte sve programske dodatke

en: View Calendar
hr: Pogledaj kalendar

en: View Events
hr: Pogledajte događaje

en: View My Calendar
hr: Pogledajte moj kalendar

en: View all %s
hr: Pregled svih %s

en: View more %1$s.
hr: Prikaži više %1$s.

en: Views Navigation
hr: Navigacija pogleda

en: Virgin Islands (British)
hr: Britansko Djevičansko Otočje

en: Virgin Islands (U.S.)
hr: Djevičanski otoci, U.S.

en: Virtual
hr: Virtualan

en: Virtual Events
hr: Virtualni događaji

en: Want this emailed to you?
hr: Želite li ovo zaprimiti e-poštom?

en: Want to dive deeper?
hr: Želite li zaroniti dublje?

en: Want to take your events to the next level?
hr: Želite li podići svoje događaje na sljedeću razinu?

en: Warnings and errors
hr: Upozorenja i pogreške

en: We can help with that
hr: U tome možemo pomoći

en: We make use of certain APIs, in order to provide specific features.
hr: Koristimo određene API ključeve kako bismo pružili određene značajke.

en: We recommend a 16:9 aspect ratio for featured images.
hr: Za istaknute slike preporučujemo omjer slike 16:9.

en: We recommend making this update on a %1$sstaging site%2$s.
hr: Preporučujemo da ovo ažuriranje napravite na %1$s pripremnoj stranici %2$s.

en: Website:
hr: Web stranica:

en: Wed
hr: sri

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Welcome to
hr: Dobrodošli u

en: Welcome to The Events Calendar!
hr: Dobrodošli na The Events Calendar!

en: West Virginia
hr: Zapadna Virginia

en: Western Sahara
hr: Zapadna Sahara

en: What personal data we collect and why we collect it
hr: Koje osobne podatke prikupljamo i zašto ih prikupljamo

en: When importing from a website that uses The Events Calendar, the REST API will attempt to fetch events this far in the future. That website's hosting resources may impact the success of imports. Selecting a shorter time period may improve results.
hr: Prilikom uvoza s web-stranice koja koristi Kalendar događaja, REST API će pokušati dohvatiti događaje toliko daleko u budućnosti. Resursi za hosting te web-stranice mogu utjecati na uspjeh uvoza. Odabir kraćeg vremenskog razdoblja može poboljšati rezultate.

en: When importing from an event source, this is how far into the future the events will be fetched; on slower websites a larger date range may impact the success of imports. Selecting a shorter time period may improve results.
hr: Prilikom uvoza iz izvora događaja, ovoliko daleko u budućnosti će se događaji dohvatiti; na sporijim web-stranicama veći raspon datuma može utjecati na uspjeh uvoza. Odabir kraćeg vremenskog razdoblja može poboljšati rezultate.

en: When importing from an event source, this is the maximum number of events that will be imported; on slower websites this may impact the success of imports. Setting this to a smaller number may improve results.
hr: Prilikom uvoza iz izvora događaja, ovo je maksimalni broj događaja koji će se uvesti; na sporijim web-stranicama to može utjecati na uspjeh uvoza. Postavljanjem ovoga na manji broj mogu se poboljšati rezultati.

en: When purchasing Eventbrite Tickets, attendee, purchaser, and order information are stored and managed by Eventbrite.
hr: Eventbrite pohranjuje i upravlja informacijama o sudionicima, kupcima i narudžbama prilikom kupnje Eventbrite ulaznica.

en: When users click on the event title, they’ll be taken right to the source of your event, offering a direct route to join.
hr: Kada korisnici kliknu naslov događaja, bit će preusmjereni na izvor vašeg događaja, nudeći izravnu rutu za pridruživanje.

en: Where We Send Your Data
hr: Gdje šaljemo vaše podatke

en: Whether an event is sticky in the calendar view or not
hr: Da li je događaj ljepljiv u prikazu kalendara ili ne

en: Whether an event should be hidden from the calendar view or not
hr: Treba li događaj sakriti iz kalendarskog prikaza ili ne

en: Whether events linked to the venue should show a map link or not
hr: Trebaju li događaji povezani s mjestom održavanja prikazati poveznicu na karti ili ne

en: Whether events linked to the venue should show a map or not
hr: Trebaju li događaji povezani s mjestom održavanja prikazati kartu ili ne

en: Whether events should be hidden in the calendar view or not
hr: Trebaju li događaji biti skriveni u prikazu kalendara ili ne

en: Whether or not this event is an all day Event
hr: Dali je ovaj događaj cjelodnevni ili ne

en: Whether the event is featured in the calendar or not
hr: Da li je događaj istaknut u kalendaru ili ne

en: Whether the event lasts the whole day or not
hr: Da li događaj traje cijeli dan ili ne

en: Whether the event should be featured on the site or not
hr: Treba li događaj istaknuti na web-stranici ili ne

en: Whether the event should be sticky in the calendar view or not
hr: Da li događaj treba biti ljepljiv u prikazu kalendara ili ne

en: Whether the event should show a map link or not
hr: Hoće li događaj prikazivati poveznicu na karti ili ne

en: Whether the event should show a map or not
hr: Hoće li događaj prikazivati kartu ili ne

en: Whether the map link should be shown for the event or not
hr: Treba li prikazati poveznicu na karti za događaj ili ne

en: Whether the map link should be shown for the venue or not
hr: Treba li prikazati poveznicu na karti za mjesto održavanja ili ne

en: Whether the map should be shown for the event or not
hr: Treba li prikazati kartu za događaj ili ne

en: Whether the map should be shown for the venue or not
hr: Treba li se karta prikazati za mjesto održavanja ili ne

en: Whether to hide terms not assigned to any posts
hr: Treba li sakriti pojmove koji nisu dodijeljeni nijednoj objavi

en: WooCommerce compatibility
hr: Kompatibilan s WooCommerceom

en: WordPress 5.7 includes a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
hr: WordPress 5.7 uključuje glavno ažuriranje jQueryja koje može uzrokovati probleme s kompatibilnošću s prethodnim verzijama dodataka The Events Calendar, Event Tickets i drugih.

en: YYYY-MM-DD
hr: DD-MM-YYYY

en: Yemen
hr: Jemen

en: Yes
hr: Da

en: You are using The Events Calendar's built-in Google Maps API key.
hr: Koristite ugrađeni API ključ Kalendara događaja za Google karte.

en: You are using WordPress 5.7 which included a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
hr: Koristite WordPress 5.7 koji je uključivao glavno ažuriranje jQueryja koje može uzrokovati probleme s kompatibilnošću s prethodnim verzijama dodataka The Events Calendar, Event Tickets i drugih.

en: You are using a custom Google Maps API key.
hr: Koristite prilagođeni ključ API-ja za Google karte.

en: You can always check the status of your licenses by logging in to %1$syour account on theeventscalendar.com%2$s.
hr: Status svojih licenci uvijek možete provjeriti tako da se prijavite na svoj %1$sračun na theeventscalendar.com%2$s.

en: You do not have a license
hr: Nemate licencu.

en: You don't have permission to do that.
hr: Nemate dozvolu za to.

en: You have not connected Event Aggregator to Eventbrite
hr: Niste povezali Event Aggregator s Eventbrite-om

en: You need to connect Event Aggregator to Eventbrite to import your events from Eventbrite.
hr: Morate spojiti Event Aggregator na Eventbrite da biste uvezli svoje događaje iz Eventbrite-a.

en: You need to connect to Eventbrite for Event Aggregator to work properly
hr: Morate se spojiti na Eventbrite da bi Event Aggregator radio ispravno

en: You should include the information below in the correct sections of you privacy policy.
hr: Informacije ispod uvrstite u ispravne odjeljke pravila o privatnosti.

en: Your email
hr: Vaša e-pošta

en: Your license is invalid
hr: Vaša licenca nije valjana.

en: Your license is valid
hr: Vaša licenca je valjana.

en: Zambia
hr: Zambija

en: Zimbabwe
hr: Zimbabve

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Daily
hr: Dnevno

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
hr: Tjedno

en: all
hr: sve

[ctx: all events slug]
en: all
hr: sve

en: all time
hr: stalno

en: and
hr: i

en: based on %s version
hr: bazirano na %s inačici

en: book with The Events Calendar logo
hr: knjiga s logotipom The Events Calendar

en: category
hr: kategorija

en: click here
hr: kliknite ovdje

en: click here to edit it
hr: kliknite ovdje da biste ga uredili

[ctx: column name]
en: # Imported
hr: # Uvezeno

[ctx: column name]
en: Type
hr: Tip

[ctx: column name]
en: When
hr: Kada

en: day
hr: dan

en: deactivated
hr: deaktiviran

en: delete
hr: Izbriši

en: edit Events settings.
hr: uredite postavke događaja.

en: event
hr: događaj

[ctx: event aggregator status]
en: Draft
hr: Skica

[ctx: event aggregator status]
en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Draft <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Skica <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Skice <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Skica <span class="count">(%s)</span>

en: eventbrite.com/e/example-12345
hr: eventbrite.com/e/primjer-12345

en: events
hr: događaji

en: example.com/
hr: primjer.com/

[ctx: extension disallowed]
en: This extension has been programmatically disallowed. The most common reason is due to another The Events Calendar plugin having absorbed or replaced this extension's functionality. This extension plugin has been deactivated, and you should likely delete it.
hr: Ovo je proširenje programski zabranjeno. Najčešći je razlog zbog toga što je drugi dodatak The Events Calendar apsorbirao ili zamijenio funkcionalnost ovog proširenja. Ovaj dodatak za proširenje je deaktiviran i vjerojatno biste ga trebali izbrisati.

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
hr: %1$s i %2$s

en: iCal Importer
hr: iCal uvoz

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
hr: Događaji za %s

en: illustration of a book with The Events Calendar logo
hr: ilustracija knjige s logom The Events Calendar

en: illustration of a phone screen with a person's face
hr: ilustracija zaslona telefona s licem osobe

en: illustration of a thought lightbulb coming from a book
hr: ilustracija misaone žarulje koja dolazi iz knjige

en: illustration of an event moving from one calendar to another
hr: ilustracija događaja koji se premješta iz jednog kalendara u drugi

en: illustration of characters being translated
hr: ilustracija znakova koji se prevode

[ctx: in human readable time]
en: retrying in about %s
hr: ponovni pokušaj za %s

[ctx: link for connecting eventbrite]
en: Connect to Eventbrite
hr: Spojite se na Eventbrite

en: list
hr: popis

en: month
hr: mjesec

en: one month
hr: jedan mjesec

en: one week
hr: jedan tjedan

en: organizer
hr: organizator

en: organizers
hr: organizatori

en: page
hr: stranica

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
hr: %1$s od %2$s

en: past
hr: prošli

[ctx: record via origin]
en: via
hr: putem

[ctx: records]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Svih <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

en: see all
hr: vidi sve

[ctx: separator between date and time]
en:  at
hr: u

en: tag
hr: oznaka

en: the UID part of the iCalendar Specification
hr: UID dio specifikacije iCalendar-a

en: the event category term ID
hr: ID kategorije pojma događaja

en: the event post ID
hr: ID objave događaja

en: the event post name
hr: naziv objave događaja

en: the event tag term ID
hr: ID oznake pojma događaja

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
hr: i

en: the organizer post ID
hr: ID objave organizatora

en: the organizer post name
hr: naziv objave organizatora

en: the venue post ID
hr: ID objave mjesta održavanja

en: the venue post name
hr: naziv mjesta održavanja objave

[ctx: the-events-calendar]
en: %1$s address: This represents the address of the %2$s %3$s.
hr: %1$s adresa: Ovo predstavlja adresu %2$s %3$s.

en: three months
hr: tri mjeseca

en: three weeks
hr: tri tjedna

en: timezone settings
hr: postavke vremenske zone

en: to change how the actual time is displayed on your calendar.
hr: da biste promijenili prikaz stvarnog vremena na vašem kalendaru.

en: to create your own free Google Maps API key.
hr: da biste stvorili vlastiti besplatni API ključ za Google karte.

en: to learn more about using it with The Events Calendar
hr: da biste saznali više o tome kako ga možete koristiti u Kalendaru događaja

en: today
hr: danas

en: two months
hr: dva mjeseca

en: two weeks
hr: dva tjedna

en: unknown date
hr: nepoznati datum

en: upcoming
hr: nadolazeća

en: updated
hr: ažurirano

en: venue
hr: lokacija

en: venues
hr: lokacije

en: version data missing from override
hr: nedostaju podaci o inačici premoštenja

[ctx: when the retry will happen, a date]
en: retrying at %s
hr: ponovni pokušaj s %s
