Под патронажа на вицепрезидента Илияна Йотова в Шумен беше отбелязана 175-годишнината от създаването на първия български симфоничен оркестър
юни 18, 2025Вицепрезидентът Илияна Йотова беше специален гост на концерт в Шумен, посветен на 175 години от основаването на първия български оркестър. Събитието, организирано от НЧ […]